streda 4. marca 2015

PUPA nail polish

   
Dnešný príspevok bude o mojich lakoch na nechty. Teda o tých, ktoré používam najčastejšie a som s nimi nadmieru spokojná. Vybrala som tieto tri laky značky Pupa.

         Keď som si kúpila prvý bola som s ním naozaj maximálne spokojná! Okrem toho, že dlho vydrží na nechtoch,myslím, že je k ním aj šetrný. V porovnaní s inými lakmi, ktoré mám, vydrží asi najdlhšie a síce ešte Rimel laky sú tiež veľmi dobré. Ale späť k Pupe :) Iste túto značku poznáte a určite ste aj videli širokú farebnú škálu lakov, ktoré ponúkajú. Mojou najobľúbenejšou je ružová, taká baby ružová :) Je veľmi jemná a nepôsobí vulgárne a hodí sa ku všetkému. No ale aj krvavo červená je mojím favoritom. Ma veľmi"sýte"pigmenty a doslova kričí keď ju máte na nechtoch. Stačí mať pekne upravené nechty, na nich červený lak a práve nechty budú vaším najväčším doplnkom !

Naposledy som si kúpila tento fialový lak ku ktorému bol štetec na kamienky, ktoré boli tiež v balení. Takže ak chcete mať o niečo originálnejšie nechty, môžte ich takto zdokonaliť. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára